باشگاه مخاطبان ورزشی
نظردهید: با برگزاری دربی در آلمان موافقید؟

نظردهید: با برگزاری دربی در آلمان موافقید؟

سرخابی های پایتخت روز سی و یکم تیر ماه و در فاصله کمتر از یک هفته مانده به رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور قرار است در آلمان در یک بازی دوستانه به مصاف یکدیگر بروند.۲ اپیزود از فقر مالی فوتبال ایران
اعتراض ها بالا گرفت؛

۲ اپیزود از فقر مالی فوتبال ایران

استقلال و پرسپولیس را می توان نمونه آشکاری از واقعیت فوتبال ایران دانست. فوتبالی که این روزها دچار فقر مالی شدید شده و نه تنها دامان 2 تیم پرطرفدار پایتخت را گرفته، بلکه بسیاری از تیم های لیگ برتری دیگر نیز با این مشکلات مواجه هستند.

علیپور: برکناری اسدی سناریو نبود

علیپور: برکناری اسدی سناریو نبود

رئیس کمیته صیانت از سلامت سازمان لیگ درباره اینکه آیا اسدی یک شبه و بدون برگزاری جلسه‌ای برگزار برکنار شد؟ گفت: بحث دبیرکل فدراسیون فوتبال از مدت‌ها پیش مطرح بوده است؛ رئیس فدراسیون فوتبال حق دارد تصمیم بگیرد.

جپاروف: تهران هم مثل تاشکند شلوغ است
گفتگوی «فردا» با بازیکن ازبکستانی و پرحاشیه استقلال؛

جپاروف: تهران هم مثل تاشکند شلوغ است

رفتن؟ من که نخواستم بروم! متأسفانه اتفاقاتی رخ داد که باشگاه با مشکل جذب بازیکن مواجه شد. امیدوارم این اتفاق دیگر برای استقلال رخ ندهد. من به دلیل شرایطی که بود به سپاهان رفتم.

کیروش در تیم ملی دیکتاتوری به راه انداخته است!

کیروش در تیم ملی دیکتاتوری به راه انداخته است!

برای کی‌روش بسیار مهم است که رسانه‌ها چه چیز می‌نویسند و اگر در یک رسانه با وجود ده‌ها مطلب حمایتی، اگر تنها یک خبرنگار چند انتقاد (ولو درست) از تیم‌ملی و سرمربی‌اش داشته باشد، ناگهان کی‌روش دشمن شماره یک آن رسانه می‌شود و برای سرکوب کردن خبرنگار حوزه تیم‌ملی آن رسانه از هیچ کوششی فرو نمی‌گذارد. دقیقا از هیچ کوششی.


جدول جام خلیج فارس
تیم بازی ها امتیاز
۱ پرسپولیس تهران ۲۹ ۶۶
۲ استقلال تهران ۲۹ ۵۴
۳ تراکتور سازی تبریز ۲۹ ۵۳
۴ سپاهان اصفهان ۲۹ ۴۵
۵ ذوب آهن اصفهان ۲۹ ۴۳
۶ پیکان تهران ۲۹ ۴۱
۷ استقلال خوزستان ۲۹ ۳۸
۸ نفت تهران ۲۹ ۳۶
۹ گسترش فولاد ۲۹ ۳۵
۱۰ فولاد خوزستان ۲۹ ۳۵
۱۱ پدیده خراسان ۲۹ ۳۴
۱۲ صنعت نفت آبادان ۲۹ ۳۳
۱۳ سایپای تهران ۲۹ ۲۹
۱۴ صبای قم ۲۹ ۲۸
۱۵ سیاه جامگان ۲۹ ۲۷
۱۶ ماشین سازی تبریز ۲۹ ۱۶
غیبت محسوس آقای نائب رئیس؛

۲ نکته درباره آتش زیر خاکستر فدراسیون فوتبال

در تمام اختلافاتی که در طول نزدیک به یک سال و نیم ریاست مهدی تاج در فدراسیون فوتبال پیش آمده، در اکثر موارد و مواقع رئیس فدراسیون مورد نظر در دسترس نبوده و همواره سعی داشته خود را از حاشیه‌ها دور کند. اما این بار مهدی تاج در بطن ماجرا قرار گرفت و راهی هم جز تعیین تکلیف برای پایان دادن به ماجرا نداشت.

از نصرالله سجادی تا دربی دوستانه

پشت پرده اتفاقهای عجیب در وزارت ورزش

دربی که اسپانسر دو باشگاه قصد داشت با هدف کشاندن ایرانی های مقیم خارج از کشور به ورزشگاه و درآمدزایی از این راه و همچنین درآمدزایی از راه پیامک ها، آن را برگزار کند اما در نهایت دیروز این دربی لغو شد.

گفتگوی «فردا» با فوتبالیستی که مدرسه فوتبال شهید ابراهیم هادی را افتتاح کرد؛

محمد انصاری: مدافعان حرم حق بزرگی بر گردن ما دارند

ما در این مدرسه برای خانواده معظم شهدا تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته ایم. ضمن اینکه کودکان شهدای مدافع حرم هم به صورت کاملاً رایگان می‌توانند در مدرسه فوتبال شهید هادی ثبت‌ نام کرده و در این مدرسه فوتبال را به خوبی یاد بگیرند.

کدام جریان از بازی استقلال و پرسپولیس سود می‌برد؟

۳ نکته درباره نارضایتی سرخابی‌ها از برگزاری یک دربی اجباری

دست هایی در کار هستند که قصد دارند به هر شکل ممکن این دربی برگزار شود و سرخابی ها در آلمان آن هم در شرایطی که تنها یک هفته به آغاز لیگ برتر فوتبال باقی مانده، به مصاف یکدیگر بروند. این در شرایطی است که این روزها از اردوی آبی ها و قرمزها خبر می رسد هیچ یک از بازیکنان و کادر فنی تیم ها از برگزاری این مسابقه رضایت ندارند.