قالیباف تا چه زمانی شهردار تهران خواهد بود؟
نگاهی حقوقی به اختلاف بر سر زمان آغاز کار شوراهای شهر و روستا


قانون شوخی سرش نمی‌شود

۴ سکانس از سرو قلیون در شهرهای کشور / پشت قلیان کده‌های تهران به کجا گرم است

شام پیمانکاری را خورده نخورده به هوای کباب دنده تاکسی می‌گیریم و راهی بیستون می‌شویم. سر بالایی خیابان را طی می‌کنیم و به هر رستورانی که رو می‌زنیم کباب دنده دارد قلیانش را ندارد.

وجود کودکان مطلقه ۱۵ ساله در کشور/ کودکان ازدواج نمی‌کنند، معامله می‌شوند!

کارشناسان معتقدند که از اصطلاح ازدواج برای ازدواج کودکان نمی‌توان استفاده کرد، زیرا که در بیشتر این ازدواج ها، خانواده‌ها دختر خود را در ازای خانه یا زمین مورد معامله قرار می‌دهند.

مدیر سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در گفتگو با «فردا»:

کارتن‌خواب‌های امروز همان کودکان کار ۲۰ سال پیش هستند/ اگر کمک به حل آسیب‌های اجتماعی نمی‌کنید حداقل نمک بر زخم نپاشید/ ۵۰۰۰ نفر شب را در مددسراهای شهرداری صبح می‌کنند

هدف اصلی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران کاهش آسیب‌های اجتماعی است. البته هدف اصلی ما این بوده که کاهش آسیب با اولویت پیشگیری را مدنظر قرار دهیم.

خرید یک مشروب فروشی توسط مهدیه تهران!+عکس

مهدیه تهران همان طور که از اطلاعیه درون عکس مشخص است در سال های قبل از انقلاب با خرید یک مشروب فروشی آن را تغییر کاربری داده و به یک کسب مشروع واگذار کرد.

۴نکته راجع به سردرگمی مردم برای ثبت سند خودرو/ قوه قضاییه جانب سردفتران را گرفت

اوایل سال گذشته بود که اخباری درباره عدم نیاز به ثبت سند خودرو در دفترخانه منتشر شد و نیروی انتظامی بر کفایت سند سبز به عنوان سند رسمی خودرو تاکید داشت.

هواشناسی و پلیس راه اعلام کردند؛

آخرین وضعیت آب و هوا و جاده‌های کشور

طی روزهای اخیر و به علت کاهش محسوس دمای هوا در اکثر نقاط کشور، جمع کثیری از هموطنان این روزها را زمان مناسبی برای سفر انتخاب کرده اند. همین امر لزوم اطلاع قبلی از وضعیت آب و هوا و جاده ها را برای گردشگران و مسافران ضروری می کند.

دعوای سیاسی بر سر حریم خصوصی

۷ گزاره حقوقی درباره حریم خصوصی بودن یا نبودن داخل خودرو/ دفاع از مجرمان به بهانه حفظ حریم خصوصی

در روزهای اخیر مباحثی درباره حریم خصوصی بودن یا نبودن داخل خودرو طرح شده است. مقامات قضایی و پلیس تاکید دارند که بخش‌های قابل رویت خودرو «حریم خصوصی» نیستند و برای برخورد با جرائمی که در این مکان‌ها رخ می‌دهد همچون سایر جرایم مشهود نیازی به دستور قضایی نیست. اما منتقدان داخل خودرو را حریم خصوصی می‌دانند.

آقای هاشمی! عینک انصاف بزنید تا تحولات بزرگ شهری در تهران را ببینید/ مرغ پخته از این اظهارفضل سیاسی شما به قهقهه می‌افتد

آقای هاشمی مرغ پخته از این اظهارفضل سیاسی شما به قهقهه نمی‌افتد؟! تخریب به این طرز ناشیانه و تهی از اخلاق از شما که موهایتان سپید شده و انتظار رفتار عقلانی از شما میرود تاسفبار نیست؟!

گزارش «فردا» از مرکز پرتوی منطقه ۲۰ تهران؛

مراکز پرتو؛ جایی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی/ کودکان در اینجا دردهایشان را فراموش می‌کنند +عکس

اینجا مرکز پرتوی منطقه ۲۰ تهران است؛ محوطه‌ای در خیابان عمادآور که در یکی از خروجی‌های بزرگراه شهید آوینی قرار گرفته است.

گزارش «فردا» از شیرخوارگاه آمنه؛

شیرخوارگاه آمنه پر از قصه‌های پرغصه/ مشکلات اقتصادی و اعتیاد، مهمترین دلایل حضور کودکان در شیرخوارگاه/ مواد مخدر را بیشتر از فرزندانشان دوست داشتند

به فکر فرو می‌روم. چقدر سخت است جای این کودکان بودن و مانند آن‌ها بزرگ شدن. چون که در این ساختمان، پدری نیست که وقتی از سرکار بر می‌گردد برای کودکش خوراکی بخرد. مادری هم نیست که فقط او را بغل کند و فقط به او توجه کند.