آقای نجفی! این ۵ نکته را حتما بخوانید

نجفی شهردار تهرانی‌ها یا پاستورنشینان / مطالبات مردم از دولت واقعی است نه سیاسی

بدهی دولت به شهرداری آنچنان اظهر من الشمس است که دیگر نیازی به دلیل و مدرک ندارد، اما شهردار جدید تهران با اظهاراتی در آن شبهه ایجاد کرده که می‌بایست در حفظ حقوق شهروندان تهرانی بیشتر احتیاط کند.

اینجا تهران است؛ محله‌ای که ارباب دارد!

۱۰ روزی هست آب ندارند، دبه‌ها و بطری‌ها را از چشمه که نه، از جوی دم قلعه پر می‌کنند. اهالی می‌گویند پمپ آب خراب شده و ارباب باید درستش کند، ما که نمی‌توانیم ارباب می‌تواند.

بوی مهر به مشام مهاجران افغانستانی هم رسید

۴ نکته در تقدیر از اقدام وزیر آموزش و پروش برای آموزش کودکان مهاجر افغانستانی

ایران فرهنگی و تمدنی تنها محدود به جغرافیای که ما اکنون به عنوان ایران می شناسیم نیست یکی از اجزای ایران فرهنگی کشور افغانستان است که در طول تاریخ معاصر با نقشه انگلیسی ها از کشور ما جدا شد.

پنهان‌کاری به جای پاسخگویی

چرا سازمان محیط زیست برای پیوستن به موافقت‌نامه پاریس عجله دارد؟‌/ تبعات اقتصادی و امنیتی موافقت‌نامه ایران را تهدید می‌کند

درحالی‌که بسیاری از کشورها مانند روسیه و ترکیه بررسی موافقت‌نامه تغییراقلیم پاریس را به دلیل تبعات آن بر اقتصاد خود، به سال‌های آینده موکول کرده‌اند. عجله سازمان محیط زیست برای پیوستن به این توافق آن هم بدون ارائه سند تعهدات، بسیار سؤال برانگیز است.

نظر مردها درباره آرایش غلیظ زنان چیست؟

شاید آرایش کردن بخشی از آراستگی به حساب بیاید و آن را مورد نکوهش قرار ندهیم اما وقتی از حد تعادل خارج شود، می تواند نشانه اختلالات شخصیتی باشد.

در باشگاه‌های بانوان به اسم ورزش، می‌رقصند!

گزارش‌های میدانی و تحقیقات از باشگاه‌های ورزشی نشان داده که ورزش‌های هوازی دارای حرکات موزون شبیه رقص (مثل زومبا و هیپ‌هاپ) به رغم ممنوعیت، همچنان به دلیل استقبال مردم برگزار می‌شود، اما با تغییر نام و پچ‌پچ‌های در گوشی!

«فردا» گزارش می‌دهد؛

۴ نکته که مدعیان املاک نجومی را رسوا می‌کند/ املاکی که یکبار «نجومی» اعلام می‌شود و بار دیگر منصفانه و «قانونی»!

هنوز از یاد‌ها نرفته است روزهایی را که یاشار سلطانی برای افشاکردن املاک نجومی در شهر تهران تلاش می‌کرد و رسانه‌های اصلاح طلب از او برای این کارش یک قهرمان ساخته بودند.

«فردا» گزارش می‌دهد؛

برخورد با اراذل و اوباش فقط با پرکردن استشهاد محلی/ همسایه‌ها می‌ترسند و اشرار بیشتر قدرت می‌گیرند!

گاهی ناامنی به حدی می‌رسد که شخص تهدید می‌شود و حاضر به شکایت هم نمی‌شود و آرامش فعلی را به شکایت از آن افراد شرور ترجیح می‌دهد.

پسر یکی از شهدای مفقود منا در گفتگو با «فردا»:

سازمان حج قبول نمی‌کرد که برخی از شهدا مفقود شده‌اند/ بعد از دو سال هنوز در ابتدای کار هستیم

پاریخی با انتقاد از بی توجهی‌ها در این دو سال گذشته می‌گوید: «بعد از دو سال ما در ابتدای کار هستیم. اگر سری به آرشیو خبری سازمان حج بزنید، می‌بینید که بار‌ها و بار‌ها در سال‌های گذشته اعلام شده که همه شهدای منا شناسایی شده اند. اما حالا به این نتیجه رسیده اند که ۱۱ شهید منا مفقود شدند.

«فردا» گزارش می‌دهد؛

جشن تولدهایی گران‌تر از عروسی/ از هزینه‌های دعوت «دیجی زن» تا ۴ نوع غذا برای جشن تولدی لاکچری!

یادش بخیر! کودکیمان را می‌گویم. هر سال که به سن مان اضافه می‌شد از قنادی سر کوچه مان یک کیک می‌خریدیم، شمعی روی آن می‌گذاشتیم و با خانواده مان جشن کوچکی می‌گرفتیم. همان موقع بود که کادو‌ها را می‌آوردند و با شوق و هیجان آن‌ها را باز می‌کردیم.

۱
آرشیو موضوعات سرویس