شهردار زن نمی‌خواهیم ولی «وزیر زن» حتما!

اصلاح‌طلبان در حالی که علی‌الدوام طی ۲۰ سال گذشته بر حضور زنان در مناصب کلیدی کشور تأکید داشته‌اند، اما اکنون که توانسته‌اند شورای شهر پنجم تهران را فتح کنند، بصورتی کاملاً شیک و مجلسی از انتصاب شهردار زن امتناع می‌کنند و لام تا کام درباره آن چیزی نمی‌گویند!

تصاویر: صفحه اول روزنامه‌های شنبه ۳۱ تیر

منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های شنبه ۳۱ تیر.

۲ نکته کلیدی درباره صحبت‌های برجامی نوبخت

اینکه دستگاه دیپلماسی حدودا یک سال پیش از انتخابات آمریکا توافقی را امضا کند که با تغییر دولت در آمریکا پایبندی به آن زیر سوال برود و دولت جدید بتواند به راحتی آن را نقض کند معنی جز اینکه این توافق فاقد ضمانت اجرای کارآمد است، ندارد.

گفتگوی خواندنی فردا با محمدحسن قدیری ابیانه:

ماجرای سفر مشترک بنی‌صدر و موسوی خوئینی‌ها به ایتالیا/ خواستند رئیسی را تخریب کنند زیرآب نظام را زدند +فیلم

اما رفتار، عملکرد و مواضع اقای روحانی طوری بود که جای جلاد و شهید را جابه جا کرد. کسانی که بیش از 17 هزارنفر از مسئولین، زن و بچه مردم عادی را ترور کردند مظلوم خطاب شدند. اینها ظلمی بود که در ایام انتخابات شد. خواستند اقای رئیسی را که زمانی مسئولیت قضای داشته تخریب کنند؛ اما به قول معروف زیر آب انقلاب و اسلام و نظام و دستاوردهای نظام را زدند.

تصاویر: صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۸ تیر

منتخب تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

چرا محمدباقر قالیباف، محمدرضا عارف نیست؟

رسانه های اصلاح طلب سعی دارند تا برای خنثی کردن اختلافات شدید در زمین خود با دولت، توپ را به زمین اصولگرایان بیاندازند و با تفرقه اندازی اوضاع را آرام کنند.

تصاویر: صفحه اول روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۷ تیر

منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۷ تیر.

با دستیار ویژه رئیس‌جمهور بیشتر آشنا شوید

برادر کوچک رئیس جمهور: از فرمانداری تا راه ارتباط با روحانی! / تمام حاشیه‌ها پیرامون حسین فریدون

عده ای می گفتند او «چشم و گوش» رئیس جمهور است. وزارت خارجه علت حضور او را «انجام مشورت‌ها و هماهنگی‌های لازم در طول مذاکرات» اعلام کرد؛ اما بعدها روایت های عجیبی از نقش فریدون در مذاکرات منتشر شد.

از سهم‌دهی در تشکیل کابینه تا سرپوش گذاشتن بر اختلافات وزرا

۶ ایراد و یک حسن کابینه یازدهم/ آیا کابینه دوازدهم هم شرکت سهامی پراختلاف خواهد بود؟

روحانی در انتخاب کابینه خود سعی در امتیاز دهی های معقول به متحدان خود داشت. به نحوی که معصومه ابتکار را ریاست سازمان محیط زیست قرارداد. عباس آخوندی را به وزارت راه و شهرسازی و بیژن زنگنه را نیز در سمت وزارت نفت منصوب کرد و بالاتر از آن معاونت اولی خود را به جهانگیری که فردی اصلاح طلب و نزدیک به مرحوم هاشمی بود تقدیم کرد.

تصاویر: صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه ۲۶ تیر

منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های دوشنبه ۲۶ تیر.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در گفتگو با فردا:

کشتی برجام به گِل نشسته است

دولت چاره ای ندارد و هنوز هم ژست حمایت از برجام و مفید بودن آن را می گیرد؛ نمی تواند بگوید ملت بزرگ ایران ما اشتباه کردیم و برجام هیج منافعی نداشته است، ملت می گوید پس چهارسال چه کار می کردید؟

به مناسبت دومین جشن تولد برجام!

در عرصه عمل و واقعیت هم با گذشت 2 سال از توافق هسته‌ای، برخلاف آنچه اعلام و از پیش ادعا شده بود، نرخ رشد اقتصادی کشور افزایش نیافت و رشد بدون نفت طی 2 سال اخیر در حول و حوش عدد «صفر تا یک درصد» متوقف شد و رکود اقتصادی علاوه بر تداوم، عمیق‌تر شد.

معاون وزیر اطلاعات خاتمی رئیس دانشگاه آزاد شد/ ۴ پرده از زندگی نامه فرهاد رهبر در دولت احمدی نژاد و وزارت اطلاعات

بعد از مدیریت بررسی‌های اقتصادی مركز بررسی‌های استراتژیك كه از سال 68 تا 73 ادامه داشت، به مدت 5 سال، در دانشگاه تهران حضور داشتم اما در كنار تدریس اقتصاد خرد، همكاری‌های مختلفی با نهادها و سازمان‌های دولتی داشتم.