در انتخابات به تصویری که از خودمان برای جامعه ساخته‌ایم، باختیم بررسی نواصولگرایی در نشست محسن مهدیان و عبدالمطهر محمدخانی

در انتخابات به تصویری که از خودمان برای جامعه ساخته‌ایم، باختیم

نگاه اصولگرایان به عمل سیاسی تک وجهی است میکائیل دیانی در گفتگو با فردا:

نگاه اصولگرایان به عمل سیاسی تک وجهی است

اشتباه بزرگ دامن زدن به دو قطبی‌ها به جای بیان اصول است «نواصولگرایی» در نشست صمیمانه مهدی اسلامی و سعید صدرائیان

اشتباه بزرگ دامن زدن به دو قطبی‌ها به جای بیان اصول است

باید نگاهمان به جامعه و مسائل اجتماعی را تغییر دهیم حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با فردا:

باید نگاهمان به جامعه و مسائل اجتماعی را تغییر دهیم

از کرامات اصول‌گرایان رئیس‌جمهور شدن روحانی است نقد جریان اصول‌گرا در گفتگو با سجاد نوروزی

از کرامات اصول‌گرایان رئیس‌جمهور شدن روحانی است

نواصول‌گرایی پاسخ به نیازهای روز جامعه است سعدالله زارعی در گفتگو با فردا:

نواصول‌گرایی پاسخ به نیازهای روز جامعه است

باز هم تکرار توهمات

۵ نکته در مورد اظهارات ضدایرانی ترامپ در سازمان ملل

ترامپ بار دیگر نشان داد تصمیم گرفته است که دردوران چهار ساله ریاست خود بر قوه مجریه نظام سیاسی آمریکا همچنان روی خوشی به واقعیت ها نشان ندهد و رویا و توهم را بر واقعیت های ملموس جهانی ترجیح دهد.

روایت مسجدجامعی از تأکید خاتمی برممیزی یک کتاب!

«مثلاً یک کتابی بود یک بار در دولت، آقای سیدمحمد خاتمی آمد و گفت: "این کتاب را شما مجوز داده‌اید؟" گفتم: بله. گفت "چرا مجوز دادید؟" گفتم: چرا مجوز ندهیم. گفت: "من که قانون نشر را می‌دانم.

رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان؛

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند/ باید در مذاکرات درخصوص نقض برجام دقت لازم انجام می‌گرفت تا این‌گونه نشود

رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا تأکید کردند: این سخنان ناشی از قدرت نبود، بلکه ناشی از عصبانیت، درماندگی و سبک مغزی است زیرا آمریکایی‌ها از اینکه نقشه‌های چندین ساله آنها در منطقه غرب آسیا، با حضور مؤثر جمهوری اسلامی ایران، نقش بر آب شده است، به شدت ناراحت و عصبانی هستند.

تصاویر: صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه ۲۷ شهریور

منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های دوشنبه ۲۷ شهریور منتشر شد.

لطف الله فروزنده در گفتگو با فردا:

از ترس برچسب «احمدی‌نژادی» از عملکرد انقلاب دفاع نکردند/ جریان انقلابی نه با کنسرت مخالف است نه با موسیقی/ وحدت‌شکنان سال ۹۲ به وظیفه‌شان عمل نکردند/ دولتمردان روحانی حاضر به مناظره نشدند

رقیبی داریم که غول رسانه‌ای دارد و از بیرون هم به او کمک می‌کنند، خیلی موضوعات به جریان انقلابی تهمت است. ما نه با موسیقی و نه با کنسرت مخالف نیستیم. نه فتوای امام (ره) اینگونه است و نه فتوای رهبری. صدا وسیما را چه کسی اداره می‌کند؟ جریان انقلابی! خندوانه و دورهمی از چه جنسی است؟

تروریسم و خشونت علیه مسلمان محور دیپلماسی روحانی در سازمان ملل

روحانی درخصوص موانع آمریکا برای ایران روشنگری کند/ رحیمی: پیگیری نقض حقوق بشر در میانمار اولویت سفر نیویورک

عضو کمیسیون امنیت ملی: روشنگری رئیس جمهوردر خصوص موانعی که آمریکایی‌ها ایجاد می‌کنند در مقابل برجام و ایران، این می‌تواند افکار عمومی را با واقعیاتی که در جریان است بیشتر آشنا کند.

علیرضا رحیمی خبر داد:

بررسی همه‌پرسی اقلیم کردستان در جلسه کمیسیون امنیت

در حال حاضر ما در تعطیلات مجلس به سر می بردیم. اما اعضای دیگر کمیسیون درباره این موضوع موضع گرفته اند؛ ولی کمیسیون جلسه ای نداشته و در اولین فرصت که هفته اول مهرماه است جلسه تشکیل شده و این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

تصاویر: صفحه اول روزنامه‌های یکشنبه ۲۶ شهریور

منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های یکشنبه ۲۶ شهریور منتشر شد.

لاریجانی: پیرمردها در اصولگرایان میدان‌دار نشوند

اولین نتیجه‌ای که جناح اصولگرا باید بگیرد این است که اصولگرایان باید بر روی آن معدن اصلی که نیرو‌ها و رویش‌های جوان این جریان هستند، سرمایه‌گذاری وسیع‌تری کنند. نباید مکانیزم‌های قدیمی و نیروهای پیرمرد مثل بنده، میدان‌دار این بحث شوند.

رهبر انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی:

هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد/ برخورد آمریکا با مذاکرات ظالمانه، قلدرمآبانه و زورگویانه است

در آستانه هفته دفاع مقدس، مراسم دانش‌آموختگی، اعطای درجه و سردوشی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبح امروز (یکشنبه) با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.

محمد صادق کوشکی:

جریانی به نام اصولگرايی واقعيت خارجی ندارد

اصولگرايي پيش از آنكه وجود داشته باشد، ساخته جناح اصلاح­‌طلب و رسانه‌هاست.دلیلش هم این است که آن‌ها به رقيب نياز داشته‌اند. البته فعالان سياسي غير اصلاح طلبی هم بودند كه در اسامي مختلفي فعاليت و با اصلاح­‌طلبان رقابت مي‌كردند، اما يك جريان نبودند.

پنجمین سفر رئیس جمهور به نیویورک

آیا روحانی با ترامپ مذاکره می‌کند؟/ ۴ نکته درباره برجام، سفر روحانی به نیویورک و تحریم‌های جدید

حسن روحانی صبح امروز برای پنجمین بار به عنوان رئیس‌جمهور عازم نیویورک شد تا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی کند. این بار نیز سفر تحت الشعاع برجام است

توافق هسته‌ای باید بر اساس رویکرد منتقدین دوباره بازخوانی شود

امکان‌پذیری گزینه جانشین برای برجام/ ایران باید از الگوی کنش متوازن استفاده کند

درباره برنامه جامع اقدام مشترک رویکردهای متفاوتی از سوی مقام‌های اجرایی، نظریه‌پردازان و برنامه‌ریزان موضوعات راهبردی ارائه شده‌اند. واقعیت‌های دوران ترامپ و ماه‌های آخر ریاست‌جمهوری باراک اوباما بیانگر این واقعیت است که روح و متن برجام در حال فرسایش تدریجی است. ‍

۱
آرشیو موضوعات سرویس